האם יותר מדי שאיבת אבק פוגעת בשטיחים שלך?

האם יותר מדי שאיבת אבק פוגעת בשטיחים שלך?

שאל את עצמך, האם אתה משתמש בשואב האבק שלך כל יום? רוב ספקי שירותי ניקוי השטיחים ימליצו לך להפעיל את הוואקום באופן קבוע. אם אתה באמת רוצה לשמור על הבית שלך רענן ונקי, תמצא דרכים לפנות את הזמן אליו. אף על פי שניקוי שטיחים וריפודים בשואבי אבק אכן שומר על הבית מסודר, ישנם אנשים שעדיין אומרים כי מכונות אלו יכולות לפגוע בסיבי השטיח שלכם.

 

זה בעיקר בגלל אותם מוטות מקצף ו / או מברשות מסתובבות במכונות המושכות, נמתחות, ובסופו של דבר נשחקות סיבי השטיח. אמנם זה עשוי להיות נכון, אך עליכם לדעת כי לכלוך, פסולת גורמים לרוב לבלאי על השטיחים והריפודים שלכם מאשר רוב שואבי האבק היו עושים.

 

איך לשאוב נכון

 

אפשר מאוד לוודא שניקוי השטיחים והריפודים שלכם לא עובר יתר על המידה. חברות שירות מובילות לניקוי שטיחים אומרות שקל מאוד לעמול על השטיחים שלכם. חפש הגדרות בשואב האבק שלך אם הוא נותן לך אפשרויות נוספות. זה יאפשר לך להתאים את המהירות והעוצמה שלה לסוגים שונים של משטחים ומרקמים.

מומחים אומרים כי אסור לכם לשאוב את השטיחים על רצפה חשופה או לנקות את הריפודים על שטיח רך. בנוסף, הקפד תמיד לבדוק אם לשואב האבק שלך יש הגדרות גובה. זה עשוי להשפיע על כמות הבלאי שהוא גורם לשטיח. הגדרה נמוכה מדי עלולה לגרום נזק לשטיח או למברשת הגלגלת לשואב האבק ו / או לחגורת הכונן. מצד שני, אם תשמור על שואב האבק שלך גבוה מדי הוא לא יוכל להרים לכלוך. הדרך הטובה ביותר להחליט על גובה השואב היא להדליק אותו בהתחלה בצורה הגבוהה ביותר ואז להוריד אותו בהדרגה עד שתרגיש את הוואקום / היניקה מושך אל השטיח או משטח מגע אחר. ספקי שירותי ניקוי שטיחים מובילים בניו יורק תמיד ימליצו לכם לפנות לעזרה מקצועית במידה ואתם מתקשים להתמודד איתה לבד.

 

טיפים 

 

אם התקנתם את השטיחים החדשים בביתכם או בשטח המסחרי שלכם, עליכם תמיד לפעול על פי הוראות היצרן.

 

כשמדובר בתחזוקה נכונה של השקעה עצומה כמו שטיחים אז אתה לא צריך לחכות עד שהשטיחים יתחילו להיראות מטונפים ומלוכלכים. הפוך את השאיבה לשגרת הניקוי היומית שלך כך שהשטיחים צוברים פחות לכלוך ואבק.

 

שמור על השואב הרך ועדין ככל האפשר מכפי שהוא עלול להוביל לבלאי של סיבי השטיח. כמו כן, אל תרטיבו את השטיחים בזמן שאיבת האבק עד שיש לכם שואב אבק יבש / רטוב.

 

לפרטים נוספים ניתן להיכנס לאתר https://cleancarpet.co.il/