תרגילי קגל להקלה בבריחת שתן

תרגילי קגל להקלה בבריחת שתן

קייטי הייתה בת 35 כשהחלה לשים לב לדליפות. כשהיא צחקה בבדיחה קצת יותר מדי, התכופפה להרים את התינוק שלה, או ניסתה לעשות שקעים מקפיצים בחדר הכושר, היא הייתה מרגישה את זה. לא נשלט ודי מביכך, היא ניסתה להבריש את זה כמשהו שבסופו של דבר ייעלם.

 

אבל הדליפות לא נעצרו, והחלו לצמוח בתדירות גבוהה יותר ככל שעבר הזמן. כאשר לילד שלה סוף סוף מלאו שנה והיא עדיין חווה דליפות, היא החליטה סוף סוף לקבל עזרה.

 

קייטי ניגשה לפיזיותרפיסט שביצע לה בדיקה וקבע שהשרירים שלה נחלשו מלידה. היא קבעה שגרת פעילות גופנית כדי לעזור לה לבסס את שרירי הליבה ורצפת האגן. אחד המרכיבים העיקריים? קגל.

 

בריחת שתן במתח פוגעת במיליוני נשים אמריקאיות ולמרות שזה תופעה שכיחה, זה לא חלק נורמלי של ההזדקנות. הבעיה, הקשורה לדליפות שלפוחית ​​השתן בכל סוג של מאמץ או השפעה על שלפוחית ​​השתן (חשוב לרוץ, לקפוץ, להתעטש, לצחוק) מוברשת לעיתים קרובות מתחת לשטיח, כאשר נשים מתגברות עד להזדקנות. עם זאת, ניתן לעשות הרבה בכדי להפוך בעיה זו אם נשים מקדישות זמן לחיזוק גופן. לעתים קרובות, התרגילים הנכונים, כמו חביות, יכולים לסייע בהקלת הסימפטומים – אין צורך בכדורים או בניתוחים.

 

קייטי החלה לעשות את התרגילים שקבע הרופא שלה, ותוך מספר חודשים החלה לא רק להרגיש חזקה יותר, אלא שמה לב שהדלפותיה היו קטנות והרבה פחות תכופות. לאחר חצי שנה הם הפסיקו לחלוטין.

 

עבור נשים המעוניינות לחזק את רצפות האגן שלהן, לראות פיזיותרפיסט הוא אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות. לא רק שהם יכולים ללמד אותך אילו תרגילים לעשות, הם יכולים לעזור להראות לך כיצד לעשות אותם.

 

נשים רבות עושות תרגילים באופן שגוי, וקשה להן לדעת לבד באילו שרירים להשתמש בעת ביצוע אחת מהן. פיזיותרפיסטים יכולים לעזור באמצעות ביופידבק במהלך הטיפול, מה שמאפשר לנשים לראות כמה חזק הצירים שלהן.

 

מעל לכל, אף אחד לא צריך לחיות עם דליפות שלפוחית ​​השתן בגלל בריחת שתן במאמץ. קבע פגישה עם פיזיותרפיסט בריאות של האישה ולמד מה אתה יכול לעשות בעצמך כדי לחזק את גופך ולחזור לחיים שאתה אוהב.

למידע נוסף היכנסו לאתר https://www.ezerneman.co.il/