6 טיפים חכמים לעצור את השפשוף של החזייה בצדדים

6 טיפים חכמים לעצור את השפשוף של החזייה בצדדים

יש לך חזייה שכל הזמן משפשפת לך את העור בצדדים? לא רק שזה לא נוח ומעצבן, זה גם יכול להכאיב! לנו יש שישה טיפים חכמים שיעזרו לך לעצור את השפשוף הזה של החזייה שלך בצדדים.

 

ישנן מספר סיבות לכך שחזייה עשויה לשפשף את הצדדים, אך אל דאגה, לכולן יש פתרון. הנה ששת הטיפים הטובים ביותר שלנו כדי לגרום לחזייה שלך להיות נוחה גם בצדדים.

1. גודל הרצועה לא צריך להיות הדוק מדי

הסיבה הנפוצה ביותר לשפשוף של חזייה בצדדים היא פשוט שהרצועה שמתאימה לגוף הדוקה מדי. אם את מתקשה לקחת נשימות עמוקות או חווה לחץ על הצלעות שלך, הרצועה הדוקה מדי. הרצועה לא אמורה לגרות את העור לאחר לבישה של יום שלם. את אמורה להיות מסוגלת למשוך את הרצועה כ-5 ס"מ מהגוף, אם את לא מצליחה היא כנראה הדוקה מדי.

2. אל תצבטי את רקמת השד

אם החוט צובט ברקמת השד, הקאפ קטן מדי. התחתית צריכה לשבת מאחורי השד בצד, לא על השד עצמו. תעלי קאפ אחד או כמה, אבל שמרי על אותו היקף של הרצועה.

3. רצועות רחבות נשחקות פחות

יש חזיות עם רצועות צרות ודקות מאוד שאינן מספקות את התמיכה הטובה ביותר. הן יכולות להתעגל ולחתוך פנימה. נסי חזייה עם רצועה רחבה יותר המספקת תמיכה טובה יותר ומרגישה יציבה יותר. מצאי את הדגמים שלנו עם רצועות רחבות כאן.

4. רצועות צדדיות

אם מידת החזייה שלך גדולה, הרצועה יכולה לפעמים לחפור לתוך העור בצורה לא נוחה. זה לא נדיר שיש גליל עור שתלוי מעל קצה החזייה, מה שיכול לגרום לאי נוחות או, במקרה הגרוע, לכאב. במצב כזה אנו ממליצים לנסות חזייה עם רצועה צדדית נוספת לאורך בית השחי, שמקלה על המעבר בין החזייה לעור שלך. לא רק שהרצועה הצדדית מחליקה את העור, היא הופכת את לבישת החזייה לחוויה נוחה הרבה יותר. מצאי את הדגמים שלנו עם רצועות צדדיות כאן.

5. תמיכת צד

לחלק מדגמי החזיות יש תמיכת צד תפורה שיכולה להרגיש לפעמים לא נוחה, במיוחד במשקל גבוה. הימנעי מסוג זה של חזיות ובמקום זה השקיעי בדגם ללא תמיכת צד אך עם רצועה רחבה.

6. שינוי דגם החזייה

אם את לובשת חזייה בגודל הנכון אבל מרגישה את החוט עצמו נלחץ בצד מתחת לבית השחי (או לעצם החזה), נסי דגם עם חוט נמוך יותר או דגם ללא חוטים. כולנו באים בצורות, גבהים ופרופורציות שונים, מה שאומר שאותה חזיית כותנה מתאימה בצורה אחרת על גוף שונה. אם יש לך שדיים קטנים ברווחים צרים, זה יכול לגרום לכך שהתחתית תילחץ פנימה בצד הגוף מתחת לבית השחי. במקרה זה הקאפים גדולים מדי לצורת השדיים, גם אם סרט המדידה וטבלת המידות שלך אומרים אחרת! אם את שמה לב שיש מקום ריק בצד הקאפים, נסי לרדת בגודל הקאפ וברוחב החזייה ולאחר מכן הוסיפי מאריך חזייה אם יש צורך. כך תגדילי את רוחב הגב ותצרי חזייה שבה הקאפים יושבים קרוב יותר זה לזה וכנראה יתאימו יותר לגזרה שלך.