כיצד לבחור את בגד הים המתאים בשבילך?

כיצד לבחור את בגד הים המתאים בשבילך?

זה שעון קיץ! הגיע הזמן לתגמל את כל העבודה הקשה של לאכול נכון ולהתאמן בטיול מרגיע לים או במסיבת בריכה. בנוסף, חם שם בחוץ! המים קוראים לך. אני יודע מה אתה חושב: אין כמו בגד ים כדי לחשוף את כל הפגמים האלה שמטריפים אותנו. ובכן, לפני שאתה בוחר להתחבא, פנה לחנויות (או לאינטרנט) כדי למצוא את בגד הים המתאים לך.

 

המפתח למציאת בגדי ים 2022 שנראים טוב עלייך הוא לדעת אילו עיצובים וצבעים מאזנים את מבנה הגוף שלך. האם הירכיים שלך רחבות יותר מהמותניים, או שהמותניים שלך גדולות מהמותניים? יש לך חזה גדול? אין דאגות. מצא את מבנה הגוף שלך למטה כדי ללמוד כיצד למצוא את בגד הים המושלם שלך.

 

משולש הפוך: הכתפיים ו/או החזה רחבים יותר מהירכיים. אסטרטגיה: משכו את העיניים למטה, הרחק מהכתפיים. עיצוב: הוסף נפח לפלג הגוף התחתון כדי לאזן או למזער חלק עליון גדול יותר. אתה יכול לעשות זאת על ידי בחירת בגדי ים עם רצועות רחבות, דוגמאות או הדפסים שמושכים את העיניים כלפי מטה, חצאיות, פסי צד.

 

מלבן: רוחב ירך וכתפיים מאוזנים ללא מותניים מוגדרים. אסטרטגיה: הגדר קו מותניים על ידי יצירת עקומות. עיצוב: פרטים כמו תפרי נסיכות, וילונות וחגורות עוזרים ליצור עיקולים. אז חפשי בגדי ים עם מותניים נטולות עול, תפרי נסיכות, רצועות הלבשה תחתונה, קווים והדפסים אלכסוניים וחגורות או אבנט. הימנע מצבעים אחידים.

 

משולש: ירכיים רחבות יותר מהכתפיים ו/או החזה. אסטרטגיה: משכו עיניים למעלה, הרחק מהמותניים. עיצוב: אתה רוצה לחפש בגדי ים שמרזות את פלג הגוף התחתון ומושכות את תשומת הלב לפלג הגוף העליון שלך. צווארונים חטובים ופירוט חזה הם המפתח. בגדי ים לצורה זו יכללו גם רוכסן קדמי, צבעים כהים או אחידים בתחתית, ומותניים בסגנון אימפריה.

 

עיגול: המותניים גדולים יותר מהחזה והירכיים. אסטרטגיה: צור אשליה של מותניים מוגדרים. עיצוב: חפשו בגדי ים שמצמצמות את פלג הגוף התחתון ויוצרות קו מותניים מופחת. בגדי ים עם מחשופים מעניינים או צירופי צד יכולים לעשות את העבודה. חפשו גם בגדי ים עם תפרי נסיכות, לוח בקרת בטן, גב גבוה, הדפסים אלכסוניים ובלוקים צבעוניים אנכיים.

 

והנה סוד לכל צורות הגוף: אם בגד הים גורם לעיניים לקלוט את הכל בבת אחת, יש לך מנצח, על פי מומחים. לדוגמה, אם לבגד הים יש פרחים, העיניים יעברו מפרח לפרח, לעולם לא יתמקדו באזור אחד.