4 סיבות למה גידור אלומיניום הבחירה הנכונה לבית או לעסק שלכם

4 סיבות למה גידור אלומיניום הבחירה הנכונה לבית או לעסק שלכם

בין אם אתם מחליפים גדר ישנה ובין אם מתקינים גדר חדשה, אתם רוצים לבחור את החומר המתאים לבית או לעסק. החומר שתבחר יקבע את העלויות ההתחלתיות והכלליות שלו, אורך החיים וכמות התחזוקה הדרושה. אחת מהבחירות החומריות שלך היא אלומיניום, שיש לו מגוון יתרונות, כגון:

 

מראה אסתטי

 

גדרות האלומיניום, שנבנו כדי לחקות את מראה גדרות הברזל והפלדה, מהוות אלטרנטיבה יפה – ללא עלות, תחזוקה וחלודה. מרבית גדרות האלומיניום מציעות מראה כולל מלוטש עקב היעדר ברגים ומחברים נועצים. גדר אלומיניום זמינה במגוון רחב של צבעים, סגנונות ומרקמים, ומשלימה את הבית או העסק שלך על ידי מיזוג עם הנוף מבלי להפריע לנופים.

 

בטיחות וביטחון

 

המטרה העיקרית של גדרות היא לספק מחסום להרחיק ילדים, חיות מחמד ובעלי חיים אחרים באזור מסוים, להרחיק אורחים לא רצויים (בעלי חיים ואנושיים), או להגן על אזור מסוכן כמו בריכה או ג'קוזי. אמנם כל הגדרות האיכותיות מספקות מידה של אבטחה, אך ישנם חומרים טובים יותר מאחרים בכל הנוגע לבטיחות ואמינות. ניתן לטפס על גדרות עץ ולקצץ גדרות קישור שרשרת, אך גדרות אלומיניום נותרות בחוזקה בקרקע וקשה להרחבה, במיוחד אם היא מצוידת במקלדות עם חניתות ובגימור מחודד.

 

קלות התקנה בשיפוע

 

חומרי גידור מסוימים אינם יכולים לעקוב אחר מדרון, מה שמסיר אותם כאופציות לבית או לעסק שלך אם יש לך רכוש הררי או לא אחיד. גדרות אלומיניום ניתנות להתלהבות, מה שאומר שהן יכולות להתאים לטופוגרפיה של החצר שלכם ללא פערים או קטעים המדרגות לאורך מדרגות הגדר. השארת מרווחים בתחתית גדר תפחית את אבטחת החלל שלך בכך שתאפשר לבעלי חיים או פולשים גישה נוחה. יכולתו של אלומיניום להתעקל עם הנוף גורמת גם למראה מלוטש של חלק עליון רציף.

 

עֲמִידוּת

 

אלומיניום אינו נרקב, דוהה או מחליד כמו ברזל או פלדה, מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית עבור מיקומים הרגישים לחומרים מאכלים, כמו למשל בריכות שחייה. גדרות מאלומיניום עומדות גם בפני לחות, אור שמש, שלג, ברד, קרח, טרמיטים ונמלים.