מתי זה זמן טוב לפנות לייעוץ זוגי?

מתי זה זמן טוב לפנות לייעוץ זוגי?

מערכות יחסים דורשות עבודה

נישואים נשארים עסק מסוכן. על פי הנתונים הסטטיסטיים, 50% מכלל הנישואים מסתיימים בגירושים. אם אתם מתחתנים בין גיל 20 ל-25, יש לכם סיכוי של 60% שנישואיכם יסתיימו בגירושים. לנישואים שניים יש סיכוי של 60% להתגרש ולנישואים שלישיים יש 73%.

 

נתונים סטטיסטיים אלה מאשרים שתמיד זה זמן טוב לחפש הדרכה מקצועית שתעזור לכם ללמוד, וללמוד מחדש, את ההתנהגויות והכישורים התורמים לאושר בזוגיות.

היכן לקבל עזרה

ישנם משאבים רבים זמינים לעזרה במערכות יחסים. בהתאם לנסיבות ולשלב במערכת היחסים שלכם, כל אחת מהאפשרויות הבאות היא בחירות טובות:

 

מטפל זוגי. חפשו מטפל בעל הכשרה מקצועית המתמחה בטיפול זוגי. למטפלים זוגיים יש את ההשכלה והניסיון המיוחדים והבסיסיים לאבחון ולטיפול בזוגות בצורה יעילה. אחרי הכל, אם הייתם צריכים עזרה רפואית עם המפרקים בברך שלכם, הייתם רוצים להיות מטופלים על ידי אורטופד מומחה ברכיים. זה לא שונה בתחום של ייעוץ זוגי.

סדנה זוגית. השתתפו בסדנת זוגות. זוגות עם מגוון מצבים משתתפים בסדנאות אלה, מזוגות טריים ועד פנסיונרים, מאלה שמתמודדים עם טראומה ועד לאלו שרוצים חופשה רומנטית, וכל מה שביניהם.

עשו זאת בעצמכם. חפשו מידע מחוקרים מובילים לזוגות.

חיקוי זוגות מאושרים. מצאו תמיכה מזוגות בנישואים יציבים. לעתים קרובות מאוד, זוגות שחשים במצוקה או נופלים ללופ שלילי, למרבה הצער, יבודדו את עצמם. חברים ובני משפחה יכולים לספק דוגמאות כיצד לתקשר ולנהל סכסוכים. תחקו את התכונות הטובות ביותר של מערכת היחסים שלהם. עם זאת, אל תשתפו את החברים והמשפחה שלכם בדברים שהם אישיים ואל תבקשו עצה. לפעמים, אנשים שאינם מומחים בייעוץ או במערכות יחסים עשויים לספק לכם עצות שעושות יותר נזק מתועלת. הם יכולים להיות מוטים, ולא מבינים את המורכבות במערכת היחסים שלכם שהיא אישית עבורכם.

לעולם אל תחכו

מה שלא תעשו, לעולם אל תחכו. לחכות ולקוות שדברים ישתפרו זה אף פעם לא התשובה.

 

אל תתעלמו מסימני אזהרה. אל תאפשרו לנקודות חמות להתלהט ולצמצם את האהבה שלכם לכדי אפר. הגנו על הבית שלכם וחזקו אותו על ידי למידה ושליטה במיומנויות יחסים בסיסיות.

 

למידע נוסף היכנסו לאתר באניבו חנות למוצרי סקס.