מה לעשות אם אתה מאבד את הארנק שלך?

מה לעשות אם אתה מאבד את הארנק שלך?

החלף את כרטיס הספרייה שלך

הודות לביצוע הצ'ק-אאוט העצמי שזמין בספריות בימים אלה, אובדן כרטיס הספרייה שלך הוא עוד דרך אפשרית לשלם עבור משהו שלא עשית. למרות שזה לא סביר, אתה לא רוצה שמישהו יבדוק חבורה של ספרים על שמך ולא יחזיר אותם לעולם.

 

מסיבה זו, נסה לבטל את כרטיס הספרייה שלך בהקדם האפשרי ולבקש תחליף. ספריות רבות מאפשרות לך לעשות זאת באופן מקוון, וחוסכת ממך נסיעה לסניף הפיזי.

 

החלף את כרטיסי החנות שלך

למרבה המזל, כל כרטיסי החנות מקושרים לחשבון המקוון שלך איתם, כך שלא תאבד שום נקודות יחד עם כרטיס שאבד.

 

כדי להקל על החלפת כרטיסים אלה, ערוך רשימה של כל החנויות בהן יש לך חברות וצור קשר עם הקמעונאים כאשר אתה יכול. על הדרך, אתה אפילו יכול להחליט שאתה לא צריך כרטיס עם חנות מסוימת ולבטל את החברות שלך.

 

פרסם התראת הונאה

אם אתה חושש להפוך לקורבן להונאת זהות, אז אתה יכול לשלוח התראת הונאה של 90 יום כדי להפוך פתיחת חשבון אשראי על שמך למאמץ קשה. כל שעליך לעשות הוא ליצור קשר עם אחת משלוש סוכנויות דיווח האשראי העיקריות ולפרסם התראה בחשבונך.

 

אם אתה רוצה שההתראה תימשך יותר מ-90 יום, ניתן להאריך אותה ללא הגבלת זמן עד שתרגיש בטוח לגבי זהותך.

 

בעוד שהתראת הונאה תקשה מעט על כל אחד לפתוח קו אשראי חדש על שמך, דרך בטוחה למנוע זאת לחלוטין היא על ידי הקפאת אשראי. ביטול הקפאת אשראי הוא קצת קשה. עם זאת, זה יכול לתת לך את השקט הנפשי הגדול ביותר אם אתה חושב שאולי נגנב לך זהות.

 

קבל ארנק חדש

לאבד את הארנק מבאס. אבל תסתכל על הצד החיובי: אתה יכול לקנות לעצמך ארנק עור חדש. והפעם, אתה יכול להשיג לעצמך משהו שהרבה יותר קשה להפסיד.

 

הפוך את איבוד הארנק שלך ללא כאבים ככל האפשר

אובדן הארנק יכול להיות מלחיץ מאוד. אבל אם תבצע את השלבים שלעיל בסדר שיטתי, אז אתה תהיה בדרך להחלפת כרטיסי אשראי, תעודות זהות וכרטיסי חנות שאבדו, תוך כדי רכישת ארנק חדש (ומשופר).