כיצד רעש לבן יכול לעזור לתינוקך לישון?

כיצד רעש לבן יכול לעזור לתינוקך לישון?

למרות שרוב ההורים מחתלים את התינוקות שלהם בימינו, זה מדהים אותי כמה מעטים משתמשים ברעש לבן כדי להגביר את השינה של הקטן שלהם. רעש לבן מחולל ניסים עם תינוקות בררנים והוא רמז חזק להפליא להירדם … ולשינה ארוכה יותר. הצליל המיוחד הזה חשוב כמו החתלה. למעשה, מחקר של 40 תינוקות מצא שרעש לבן עזר ל-80% להירדם תוך 5 דקות בלבד! מחקר אחר מצא שרעש לבן מקטין משמעותית את משך הבכי ומגביר את זמן השינה אצל תינוקות עם קוליק. אפילו האקדמיה האמריקאית לרפואת ילדים מסכימה שרעש לבן יכול להועיל לשיפור השינה. תן לי להסביר איך הכל עובד – ואיך רעש לבן יכול לעבוד עבורך ועבור הקטן שלך!

מדוע רעש לבן מרגיע תינוקות?

רעש לבן הוא כלי מפתח בגישת השינה של התינוק המאושר. זה עוזר להפעיל את רפלקס ההרגעה של תינוקך, או את "לחצן האיפוס" המובנה שלו כדי להרגיע את הבכי ולהביא לשינה. הצליל הטוב ביותר להרגעת ההתעסקות הוא רעש מחוספס, מעט חריף, חזק כמו הבכי של הילד הקטן שלך. אתה יכול לספק את הצליל הזה פשוט על ידי לשים את הפה קרוב האוזן של התינוק שלך עושה חזק "Shhhhhhhhhhhhhh" צליל. אבל רעש לבן לא נועד רק להרגעת בכי. צליל רועש יותר, נמוך יותר מקדם שינה גם כן. ומכיוון שזה די מסובך "Shhhhhhhhhhhhhh" באוזן התיונר שלך עבור כל שינה, פניה למכונת רעש לבן הוא רעיון טוב!

כיצד רעש לבן עוזר לתינוקות לישון?

רעש לבן עוזר ליצור סביבה מנחמת עבור תינוקך, כמו דובון נעים של קול, המאפשר לקטן שלך לדעת מתי הגיע הזמן לישון. הסיבה שרעש לבן כל כך יעיל היא בגלל שהוא מחקה את הצלילים שהתינוק שלך שמע ברחם. רעש לבן הרגיע אותם אז…ויכול להרדים אותם עכשיו. רעש לבן מכסה גם את הסחות הדעת מבחוץ – כמו משאית רועשת או טלוויזיה שמתנגנת בחדר הסמוך – ואי נוחות מבפנים, כמו בקיעת שיניים ורעב קל, מחזקות עוד יותר את ה-ZZZ.

 

כדי להתחיל להשתמש ברעש לבן, השמע את הצליל ברקע במהלך שגרת השינה של תינוקך. בקרוב, זה יאותת למתוק שלך שהגלישה שלהם לארץ החלומות נמצאת במרחק דקות ספורות משם. וזה ימשיך לעבוד גם לאחר שהרפלקס המרגיע של התינוק ייעלם בהדרגה ב-3 עד 4 חודשים. עד אז, התינוק שלך ילמד שרעש לבן אומר שזמן השינה הגיע. אז בכל פעם שאתה מפעיל את הרעש הלבן, הבועה היקרה שלך תחשוב, "אה, כן, אני מזהה את הצליל הזה… עכשיו אני אשן טוב."

 

מעניין: כל מה שרציתם לדעת על תיק החתלה.

מהו הרעש הלבן הטוב ביותר לעזור לתינוקות לישון?

בעוד שמכונות ואפליקציות רבות של רעש לבן כוללות יותר מ-20 צלילים, רק צלילים רציפים, מונוטוניים וצלילים נמוכים פועלים כדי להרדים תינוקות. (צלילים לא עקביים, כמו גלים או ציוץ ציפורים פשוט לא עובדים.) וצלילי הרעש הלבן הטובים ביותר לשנתו של תינוקך מחקים את קולות הרעש החזקים ששמעו במשך תשעה חודשים ברחם.