האם חשבתם להוסיף פרגולה לדק שלכם?

האם חשבתם להוסיף פרגולה לדק שלכם?

מנוחה על הדק החיצוני שלכם היא דרך נהדרת ליהנות מהחצר האחורית. עם זאת, ללא הגנה מספקת מפני אלמנטים כגון גשם או שמש, אינכם מסוגלים לנצל את המרחב שלכם בצורה הטובה ביותר בחלקים החמים של היום או כשמזג ​​האוויר סוער. במאמר זה אנו מדברים על האפשרויות להוסיף פרגולה לדק שלכם.

 

הוספת מבנה כמו פרגולת אלומיניום כדי לספק צל והגנה מפני גשמים תאפשר לכם למקסם את הזמן שלכם על הדק ולהבטיח שתמיד יהיה לכם נוח.

 

עבודה עם מבנה קיים עלולה לגרום למגבלות נוספות בעת הוספת תכונה זו לנווה המדבר שלכם. אם אתם חושבים לבנות פרגולה על דק קיים, יש לקחת בחשבון הרבה היבטים בעת ביצוע תוכניות העיצוב שלה.

פרגולה עצמאית או צמודת מבנה?

ראשית, האם תרצו לבנות פרגולה עצמאית או שהייתם מעדיפים שהיא תהיה מחוברת לגג שלכם?

 

הדרך הטובה ביותר לענות על שאלה זו היא לעמוד בחצר האחורית ולדמיין את שתי האפשרויות האלה. עם הגודל, הצורה והמיקום של הדק הקיים, איזו אפשרות תרגיש הכי מתאימה לצרכים שלכם?

 

פרגולה צמודה יכולה להשתלב בצורה חלקה בארכיטקטורה של הבית שלכם, בעוד שלפרגולה עצמאית יש יותר חופש למשחק עם גודל וצורה. אם יש אזורים בדק שלכם שאתם רוצים שיישארו מכוסים לחלוטין מסיבה זו או אחרת, ישנם סגנונות שעשויים להתאים יותר לרצונות שלכם מהחלל.

 

שקלו אם ישנם מכשולים על הדק שלכם, כמו אמבט עיסוי או גריל, שעלולים להיות מושפעים מתוספת פרגולה. יתכן שתרצו לכסות דברים מסוג זה, או להשאיר אותם בלתי מכוסים ופתוחים לאלמנטים של הטבע.

גג חלקי, מלא או עם זרועות 

מכיוון שגג הפרגולה הוא אחד ההיבטים האסתטיים והמעשיים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת ​​ביצוע רשימת רעיונות הפרגולה, חשוב לקחת בחשבון גם את הפונקציה וגם את המראה החזותי של פרגולת החלומות שלכם.

 

האם הדק שלכם כבר זוכה לאור שמש מלא או חלקי ברוב העונות, במיוחד בחודשים החמים? בנוסף, איך הגשם יקבל מענה עם כל אחת מהאפשרויות הללו והאם זו עדיפות מבחינתכם?

 

הפרגולה החשמלית שלכם יכולה להיות מתוכננת כך שתציעו צל מלא או חלקי בכל עת או עם סוכך זרועות כדי לתת גמישות לשתי האפשרויות. בנוסף למראה של כל אחד מהם, אתם עשויים להישען לכיוון זה או אחר על סמך כמות אור השמש שנוחתת על הדק שלכם במהלך היום.