ארון חדר השינה מרגיש צפוף? צור יותר מקום בעזרת הטיפים האלה

ארון חדר השינה מרגיש צפוף? צור יותר מקום בעזרת הטיפים האלה

לא לכולנו יש מזל מספיק כדי לקבל ארון חדר שינה גדול. אם ארון חדר השינה שלך לא מספיק גדול, אל תפחד; אתה עדיין יכול ליצור אזור אחסון מאורגן ומרווח שישמח את העין. אנו מאמינים שחדר כניסה הוא לא רק מקום אחסון אלא מפלט מלחצי היום, ואנחנו עושים מעל ומעבר כדי לעצב ארונות שלווים ומלאי שמחה לכל בית. הנה כמה מהטיפים המובילים שלנו ליצירת יותר מקום בחדר הארונות שלך מבלי להזמין צוות בנייה.

נקה את הישן

קשה לארגן את ארון השינה שלך אם אזור האחסון הזה עמוס בחפצים. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, נקה את הארון שלך לפני ביצוע כל שינוי עיצובי. אנו ממליצים למיין את הבגדים שלך, לייעד ערימות לחנות יד שניה ולערימת האשפה. יש לך חבר באותו גודל? אולי כדאי לשים בצד כמה בגדים כדי שהם יוכלו לעיין בהם. כדאי גם להעביר את כל הפריטים שאינם שייכים לארון, כמו ספרי בית ספר לילדים ותפאורה ישנה לחג.

התקן מדפים

סובלים מחוסר מקום? שקול להשתמש טוב יותר בחלל האנכי. התקנת מדפים ומוטות בגדים נוספים היא דרך טובה לארגן את ארון הבגדים שלך תוך כדי קל יותר לראות את כל הפריטים במבט חטוף. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, השתמש במדפים העליונים ללבוש שאתה לא לובש לעתים קרובות כל כך, כמו סוודר חג או זוג סקיני ג'ינס שאתה עדיין מחכה להיכנס אליו שוב.

העבר פריטים עונתיים

אם הארון שלך הוא בגודל של חדר, ייתכן שתוכל לאחסן את כל הארון שלך כל השנה. עם זאת, אלו מאיתנו עם ארונות חדר שינה קטנים יותר צריכים להעביר פריטים עונתיים כאשר הם אינם בשימוש. למשל, כדאי להעביר גופיות ומכנסיים קצרים לחלק אחר של הבית כשמזג ​​האוויר מתקרר. אתה יכול גם להרים כמה אמבטיות פלסטיק נמוכות כדי לאחסן בגדים ונעליים מחוץ לעונה מתחת למיטה.

אחסון נעליים

אם כבר מדברים על נעליים, חובבי אופנה נאבקים לעתים קרובות עם הדרך הטובה ביותר לאחסן את הפריטים האלה. בעוד שקוביות מעולות להצגת הנעלה אהובה, לא כל הארונות גדולים מספיק כדי להכיל את כל אוסף הנעליים שלך. אם שטח הקיר והרצפה מוגבל, חשבו על שימוש בחלק האחורי של הדלת. מארגן נעלי פלסטיק אידיאלי לאחסון נעליים צרות כמו כפכפים, נעלי בית ונעלי בלט.

עיצוב ארון חדר השינה שלך

ארונות ההזזה הטובים ביותר הם יותר ממקומות להחזיק את החפצים שלך. להיפך, החללים הללו צריכים למלא אתכם ברוגע ושלווה מרגע פתיחת הדלת. אנו  מתמחים בבניית מקומות אחסון יפים לחדרי שינה, משרדים, מזווה, מוסכים ועוד. למידע נוסף על איך אנחנו יכולים לעזור, התקשר עוד היום או צור קשר עם הצוות שלנו באינטרנט לייעוץ. אנו מצפים לראותך.