5 פיצ'רים טכנולוגיים של ריהוט ביתי

5 פיצ'רים טכנולוגיים של ריהוט ביתי

כשמדובר בטכנולוגיית ריהוט ביתי, אנחנו כל הזמן רואים יותר ויותר חדשנות. מיציאות USB ומטענים אלחוטיים ועד יכולות עיסוי וחימום, הריהוט של ימינו יותר מתקדם טכנולוגית מתמיד. הנה פיצ'רים של רהיטים חכמים שתרצו לשים עליהם עין כשאתם מ​​רהטים את הבית או הדירה שלכם.

יציאות USB ומטענים אלחוטיים

חלפו הימים שבהם אנשים נאלצו להיאבק לחבר את מטען הטלפון שלהם ליד המיטה או לעמוד כדי ללכת לשקע הקרוב בכל פעם שהם רוצים לבדוק את מצב הטעינה שלהם. כעת, מיטות, ספות, כסאות נוח, שידות לילה, שולחנות ואפילו מנורות מצוידות ביציאות USB. בנוסף ליציאות USB אלה, ישנם רהיטים חכמים המגיעים עם מטענים אלחוטיים לנוחות רבה יותר, במיוחד אם יש לכם חיית מחמד שמתפתה לשחק עם חוטים.

ספות ומשענות ראש מתכווננות

אולי הטכנולוגיה הפופולרית ביותר לריהוט הבית מגיעה בצורה של ספות וכיסאות נוח. פי'צר ההתכווננות יוצר מעבר עדין וחלק ממצב ספה למיטה, עם היתרון הנוסף של היכולת לבחור בדיוק את הגובה הרצוי לכם. ספות מתכווננות רבות מגיעות גם עם משענות ראש מתכווננות, המאפשרות להתאים את הספה לנוחות מקסימלית בהתבסס על הפעילות הנוכחית שלכם, בין אם זה תנומה, צפייה בטלוויזיה, שיחה עם חברים או קריאה.

מחזיקי כוסות מוארים ומקררים

מכיוון שכבר מחברים את הספות לחשמל, זה מאפשר הוספה של פיצ'רים מתקדמים יותר טכנולוגית, כולל מחזיקי כוסות מוארים ומקררים. לא רק שהם עוזרים לשמור על המשקה קר, אלא שתכונות התאורה מאפשרות לכם לראות לאן הכוס שלכם נכנסת, ומונעות תאונות שעלולות לקרות כשמכבים את כל האורות כדי ליהנות מסרט.

יכולות חימום ועיסוי

כמה ספות וכורסאות כוללות יכולות חימום ועיסוי שמסייעות בכאבי גב. רהיטים אלה יכולים גם לעזור לכם להירגע ולהירדם מהר יותר ולהישאר לישון זמן רב יותר. מיטות בסיס מתכווננות רבות מגיעות גם עם כמה מצבים שתוכנתו מראש ויכולים לסייע בהפגת נקודות לחץ או במניעת נחירות.

שלטים אלחוטיים ופונקציונליות של בית חכם

ספות ומיטות בסיס מתכווננות רבות כוללות שלטים ופונקציונליות של בית חכם המאפשרים למשתמשים להתאים בנוחות את הרהיטים שלהם באמצעות שלט אלחוטי או מהסמארטפון, אלקסה או כל מכשיר ביתי חכם אחר. ממכשירים אלה הם יכולים לשלוט בכל דבר, החל ממעבר למצב שכיבה, פונקציות עיסוי וחימום, תאורה וכו'.

 

מחפשים ריהוט מתקדם טכנולוגית לביתכם? אצלנו תוכלו למצוא את כל הפתרונות! בדקו את מבחר הריהוט העצום שלנו, המצויד בטכנולוגיה העדכנית ביותר.