תאירו את הפרגולה שלכם: 3 דרכים לשלב תאורה במרחב החיצוני

תאירו את הפרגולה שלכם: 3 דרכים לשלב תאורה במרחב החיצוני

השמיים הם הגבול כשמדובר בתאורת פרגולה חיצונית. פרגולות קטנות, בינוניות או גדולות יכולות ליהנות מכל סוג של תאורה. בין אם תבחרו להוסיף נורות על עמודי פרגולה וקורות, להתקין נברשת פרגולה או לגייס קבלן להוספת תאורה היקפית, בוודאי תשפרו את האווירה במרחב החיצוני שלכם! מקום נהדר להתחיל בו הוא להגדיר כמה זמן ומאמץ תרצו להשקיע בתאורת הפרגולה שלכם. האם אתם מחפשים פיתרון קל לתאורת "עשה זאת בעצמך" או שאתם שוקלים רעיונות מוגדרים יותר?

תאורת פרגולה "עשה זאת בעצמך"

בין אם זה עונת החגים או מזג האוויר שמתאים לפיקניק בחוץ, יש הרבה דרכים להאיר את פרגולת העץ החדשה שלכם במאמץ מינימלי. עבור אלה מכם שעושים זאת בעצמכם, שפרו את מראה הפרגולה שלכם ביום או בלילה על ידי הוספת נורות מיתרים פשוטות או נורות שביל סולריות לאורך קצה הפטיו שלכם.

 

אם אזור הטרקלין החיצוני שלכם זקוק לזריקת אור קטנה נוספת או שתרצו תאורה רכה, שלבו את התאורה שלכם כדי להשפיע באמת על שטח הפטיו. במיוחד כאשר העיצוב שלכם כולל מטבח חיצוני, ספות ופרגולות, האפשרויות רבות בכל הנוגע לעיצוב תאורה בחצר האחורית.

 

פרגולות בעיצוב גג פתוח מקלות על חיבור נורות מיתרים חגיגיות לראש הפרגולה. עיצוב זה מכיל גם סוכך זרועות שבאמצעותו ניתן להגן על האורחים מפני שמש אחר הצהריים או גשם פתאומי.

נורות מיתרים פרגולה

נורות מיתרים הן אחת האפשרויות המהירות והקלות ביותר של תאורת פרגולה שמוסיפות זוהר חם לחלל ביתכם. הראשונה מבין 5 הדרכים להוספת תאורת פרגולה, נורות מיתרים פופולריות מכיוון שהן מגיעות במגוון סוגי נורות, גדלים וצבעים.

 

אתם יכולים להשחיל אותן דרך קורות הגג של הפרגולה או לכרוך סביב העמודים. הקורות והלוחות העליוניים של ערכת הפרגולה יכולים להכיל מגוון סגנונות תאורה.

 

לא משנה מה הסוג שתבחרו, קחו רגע לשקול כיצד תחברו את הנורות למקור חשמל ואיך תדעו כמה נורות מיתרים תצטרכו בפרגולה.

 

לרוב, עושים בנורות מיתרים שימוש סביב החגים, מפני שזו דרך בטוחה להעצים את רוח החג וליצור ארץ פלאות חורפית אם יש לכם פרגולה בחוץ.

 

גם אם אתם נמצאים במיקום עם מזג אוויר חורפי קשה, אף פעם לא מאוחר לצרף מעט תאורה לפרגולה בחצר ביתכם כדי להוסיף זוהר חם ליהנות ממנו בחודשי השנה הקרים.

נורות בצנצנות

הפכו את החלל החיצוני שלכם לנוצץ בכמה צעדים קלים עם אפשרות התאורה הזו. קחו כמה צנצנות גדולות, הכניסו נורות מיתרים המופעלות באמצעות סוללה וקיבלתם נצנוץ מיידי. פזרו אותן סביב הסלון החיצוני ליד פרגולת הפטיו שלכם והיו עדים לאלגנטיות שיוצרת טכניקת תאורה פשוטה זו.

 

צנצנות הזכוכית מגיעות במגוון סגנונות וגדלים, וניתן לקבץ אותן יחד כדי להעצים אזור מסוים בחדר החיצוני שלכם או לספק תאורה נוספת ליד שביל הליכה. צנצנות עם ידיות הן אופציה נהדרת, והסגנון הזה מתאים גם להוספת מעט אור בפינה כהה אחרת של פינת הישיבה שלכם.

 

אבל אם נורות מיתרים וצנצנות לא מתאימים לכם, מה דעתכם על תכונת תאורה טבעית שתאיר את הפטיו שלכם? אפשרות שלישית זו היא אחת המועדפות עלינו.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://www.alum-haifa.co.il/